Ev Yemeği tadında , Usta Ellerden Çıkan Lezzetler

Günümüz ortamında evlerimizde pişen yemekleri birçoğumuz çok ama çok özlüyoruz.

Bir çoğumuz zamanımız olmadığı, bazılarımız iş durumundan, kimimiz metropol hayatı karmaşasından ve yorgunluktan evde yemek pişiremiyoruz.

İşte Han’dan’ın kuruluş amacı bu; Biz özlediğiniz ama zamansızlıktan yapamadığınız ev lezzetlerini, seçkin kalitede ürünler kullanarak sizin için pişiriyor ve sizlerin tamak tadına sunuyoruz.

Han’dan’ın Merkezi Yenibosna İswest konutlarına çok yakın bir mevkii’de konumlanmış ve Osmanlı ve Geleneksel Türk lezzetlerinden seçme yemekleri sunuyor.

Misafirlerimizin İş stresinden uzaklaşması için çok detaylı motifler ile zenginleştirilerek ünlü mimar Doğan Kılıç tarafından tasarlanan Han’dan şimdidien Franchaise taleplerine cevap vermek için ayrı bir departman kurma hazırlıklarına başladı.

Han’dan’ın aynı anda oturma kapasitesi kış boyunca 80 kişi, yaz boyunca ise 100 kişi olarak planlandı. İç bünye dışında yaklaşık her gün 500 kişi özel catering hizmetide veren han’dan kısa zaman içerisinde Beşiktaş, Etiler ve Maslak’ta yeni şubeler açmak için hazırlıklarına başladı.

Franchasing talepleriniz için 0(212) 452 55 52 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz